INFOLINIA 505 505 847

Klimatyzacja Łódź Kielce

Sklep Internetowy TRAMONTANA

Hurtownia Klimatyzacji, Chłodnictwa Wentylacji

Jesteśmy dystrybutorem wielu marek klimatyzacji. Zaopatrujemy firmy wykonawcze w urządzenia, narzędzia i akcesoria stosowane w chłodnictwie, klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie posiadamy produkty wszystkich liczących się światowych producentów podzespołów. Naszym atutem jest krótki czas reakcji, niezbędną wiedza merytoryczna i doświadczenie w zakresie doboru elementów instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

 

Oferujemy wysokiej jakości nowoczesne urządzenia klimatyzacyjne, dzięki którym każdy może poczuć większy komfort w swoich wnętrzach. Nasze klimatyzatory świetnie sprawdzą się zarówno w domu, w biurze, jak i na halach czy w większych zakładach pracy, restauracjach i wszędzie tam, gdzie komfort jest najważniejszy. Zastosowanie profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych zapewnia większy komfort iw arunki dostosowane do indywidualnych potrzeb czy charakteru pracy. Dobre urządzenia klimatyzacyjne to nie tylko chłodzenie, gdy za oknem mamy skwar, ale także funkcje takie jak ogrzewanie, osuszanie czy wentylacja. Zapewniamy nowoczesne i praktyczne urządzenia, a także profesjonalne doradztwo. Z nami każdy wybierze optymalny dla siebie system klimatyzacji.


Oferujemy urządzenia odznaczające się najlepszymi standardami, najbardziej znanych i cenionych producentów, jak chociażby jednostki Fujitsu, MDV, LG, Inventor, czy Midea i Panasonic. Oferujemy klimatyzatory inverterowe, które zapewniają optymalne ogrzewanie czy chłodzenie, w zależności od panujących warunków. To nowoczesna technologia, dzięki której można zaoszczędzić nawet 20% energii elektrycznej.  Ponadto oferujemy wygodne w obsłudze klimatyzatory typu on/off, a także komponenty elektryczne i sprężarki rotacyjne, dzięki czemu można kompleksowo wyposażyć swoje pomieszczenia i poczuć przyjemny chłód w ciągu kilku minut. Oprócz tego w naszej ofercie znajdują się liczne akcesoria, dzięki którym można sobie ułatwić montaż czy stworzyć konstrukcję dostosowaną do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Oferujemy elementy montażowe, grzejne, elektryczne, a także liczne i funkcjonalne narzędzia, chemię czyszczącą, czy też oleje oraz czynniki chłodnicze. U nas można znaleźć wszystko, co niezbędne do stworzenia profesjonalnego i komfortowego systemu klimatyzacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, nasza klimatyzacja Łódź oraz Kielce to zawsze najlepszy wybór. Oferujemy korzystne ceny, wysoką jakość urządzeń i wszystkie niezbędne elementy, dlatego w naszej hurtowni można zrobić zakupy szybko, bezpiecznie i jeszcze przy okazji dużo zaoszczędzić. Zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu w zakresie klimatyzacji.

Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm i ich loga użyte n a naszych stronach należą do ich właścicieli i są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych. Mogą być one zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na naszych stronach użyte są w celach informacyjnych.